adana evden eve nakliyat

HAKKIMIZDA

Adanada Ev, iş yeri, okul, dershane, hastane, fabrika vb. yerlerin taşınması oldukça zordur. Eşyaların toplanması, demontesi yapılacak eşyalarınız varsa demontesi, paketlenmesi, kutulara yerleştirilmesi sizler için oldukça yorucu ve zahmetli olabilir. Hatta eşyalarınızı toplarken, ağır eşya taşırken sağlığınızı olumsuz etkileyebilirsiniz. İşte tam bu noktada sizlerin rahatlığı ve artık ev taşımak işkence olmaması için Ömeroğlu Nakliyat sizler için işini en iyi şekilde yapmaktadır.

Ömeroğlu Nakliyatı aradığınız zaman en kısa sürede size dönüş yapılır. Tarafımızdan gönderilen ücretsiz eksperimiz yerinize gelerek eşyalarınız ve konumunuz hakkında gerekli incelemelerde bulunur. Kullanılacak paketleme malzemeleri, araç büyüklüğü, marangoz ekibimizin gerekli olup olmadığı, evin konumu uygun ise asansörlü vinçli aracımızın kullanılabileceği gibi konularda inceleme yapar ve sizlere bu bilgileri eksiksiz sunar. Size en uygun fiyatı veren firmamız anlaşma dahilinde taşınma işlemine hemen başlarız. Uzman personellerimiz tüm eşyalarınızı büyük titizlikle paketler ve kutulara yerleştirir. Değerli eşyalarınızı mukavva, havalı poşet, kraft kağıt gibi malzemeler ile paketleyip kırılma ihtimalini ortadan kaldırıyoruz. Paketlenen tüm eşyalarınızın üzerine şda numaralarını yazıp karışıklığın önüne geçmiş oluyoruz.

Her bir ayrıntıyı düşünen Ömeroğlu Nakliyat çalışanları paketlenen tüm eşyalarınızı özenle araçlarımıza yerleştirir. Meydana gelebilecek iş kazalarını da düşünen firmamız eşyalarınızı sigortalı olarak taşımaktadır. Yeni yerinize gelen eşyalarınız personellerimiz tarafından indirilerek yeni yerlerine yerleştirilir. Böylece taşınma işlemi bitmiş olur. Taşınma işlemini sorunsuz yürüten firmamız sizlerin düzeninizi kısa sürede kurmanızı sağlar.

Kurulduğu andan bugüne kadar müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Ömeroğlu Nakliyatın her zaman önceliği sizlerin mutluluğu olmuştur. Uzman ve güleryüzlü personelleri, donanımlı ekip ve ekipmanları ile her zaman öncü firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

Taşınmak için nakliyat firmalarına güvenmiyorsanız lütfen referanslarımızı inceleyiniz. Bugüne kadar sorunsuz taşıdığımız yerlere bakıp kullanıcı yorumlarını okumanızı tavsiye ediyoruz.

Yapmış olduğumuz kaliteli hizmetler yapacağımız hizmetlerin teminatıdır. İhtiyacınız olduğu her an bir telefon uzağınızda olan güvenilir, samimi, dürüst, uygun fiyata kaliteli hizmet sunan Ömeroğlu Nakliyat firmasını arayabilirsiniz.

Adana evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermek amacıyla 2001 yılında kurduğumuz Adana Ömeroğlu Nakliyat birçok alanda ve sektörün taşıma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Adana evden eve nakliyat, Adana asansörlü taşımacılık, Adana şehir içi taşımacılık, Adana şehirlerarası nakliyat ve daha birçok alanda Adanada Taşımacılık hizmeti veriyoruz. Nakliyat sektörüne girdiğimiz ilk günden beri ilke edindiğimiz güven, saygı, dürüstlük ve müşteri memnuniyeti birincil vizyonumuzdur. Biz sadece evinizi taşımıyoruz, aynı zamanda ailenizin sıcaklığını da taşıyoruz. Minumum risk, planlanmış bir taşıma süreci ile stressiz bir taşıma süreci yaşatıyoruz. Adanada evden eve taşıma yapanlar arasında en iyisi olmak için sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Birçok müşterimiz tarafından Adana evden eve nakliyat tavsiye edildiğimiz için bu durumdan gurur duyuyoruz.

Ömeroğlu Evden Eve Nakliyat Tacettin Uçar tarafından Adana Seyhan İlçesinde merkezi kurulmuştur. Adana Evden Eve Nakliyat sektörüne 2001 yılında başlamış olup teknolojik gelişmeleri takip ederek uzman kadromuz ve yılların vermiş olduğu tecrübemizle sizlere hizmet vermekteyiz. Adana Evden Eve Nakliyat denilince akla ilk gelen Ömeroğlu Nakliyat güvenilir, dürüst, samimi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam etmektedir. Adanada evden eve taşıma yapanlar arasında Ömeroğlu Adana Evden Eve Nakliyat ailesi olarak günümüz teknoloji imkânlarını kullanarak gitgide Adana’da büyük bir firma haline gelmekteyiz. ÖMEROĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT sektörün ihtiyaçlarını ve kriterlerini tamamen yerine getirerek Türkiye’mizin geneline hizmet vermektedir.

Siz değerli müşterilerimize söz verilen zamanda kaliteli hizmet ve uygun fiyatla kendimize ilke edindiğimiz bu yolda sizlerin güvenini kazanarak çalışmalarımızı devam etmekteyiz. Saygı, sevgi, dürüstlük, güvenilir, garanti, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmak en büyük hedefimizdir.

Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşımacılık, Dershane ve Okul Taşımacılığı, Hastane Taşımacılığı, Banka Taşımacılığı ve diğer kurumsal nakliyat hizmetlerinde yer almaktayız. Tamamen bizi başarıya götüren bütünleyici bir yapının beraberinde getirdiği saygınlık, dürüstlük ve uzman kadromuzla evden eve nakliyat markası olmak hedefimizdir. Ömeroğlu Nakliyat olarak çalışmalarımızı sözde değil yaptıklarımızla sizlerin güvenini kazanarak sizlere her zaman hizmet vermeyi kendimize bir borç biliriz.

Söz verilen zamanda optimum seviyede hizmet vererek müşteri memnuniyetini ön planda tutmak en büyük hedefimizdir. Hayatımızda her zaman ilke edindiğimiz saygı, samimiyet, dürüstlük ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde yolumuza devem etmekteyiz. Bu yolda eksiklerimizi hep görerek ve siz saygı değer müşterilerimize daha nasıl iyi kalitede hizmet edebiliriz düşüncesiyle adımlar atmaktayız.

Ömeroğlu Evden Eve Nakliyat ailesi olarak ev, ofis, depo vb. taşımayı sadece bir nakil işi olarak görmüyoruz. Aynı zamanda insanların bizi evine aldığının ve özeline davet ettiğinin bilinciyle bir ekip çalışması halinde hal ve hareketlerimize dikkat ederek müşterilerimizin taşınma stresi ve psikolojisinin de üstesinden gelmekteyiz. Ömeroğlu Evden Eve Nakliyat olarak taşıma hizmetinde kusursuz çalıştığımızı, müşterilerimizin memnun kaldığını yorumlarını esirgemeyen saygı değer müşterilerimizin yorumlarını okumanız yeterli olacaktır.

TAŞINMAYI HİÇ DERT ETMEYİN!

Adana Evden Eve Nakliyat
Adana Nakliye
Adana Evden Eve Nakliyat